Regaty

IV Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy/

2015-07-15

PLIKI DO POBRANIA
- Pismo informacyjne
- Deklaracja uczestnictwa
- Regulamin regat
- Instrukcja żeglugi
- Informacje szczegółowe
- Protokoły sędziowskie

 


Okręgowa Izba Aptekarska W Olsztynie organizuje w dniach 03.09-06.09.2015 IV Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy. Regaty odbędą się tak jak przed rokiem w tym samym miejscu w Wilkasach koło Giżycka nad jeziorem Niegocin. Przwidujemy start ponad 20 jachtów.

Zapraszamy wszystkie Okręgowe Izby Aptekarskie do wystawienia swoich załóg. Obsada jachtów od 4 do 6 osób. Na każdym jachcie wymagana obecność co najmniej 2 aptekarzy. Jeden z tych aptekarzy musi posiadać uprawnienia (patent żeglarski). Startujemy i walczymy w trzech kategoriach
- o Puchar Prezesa NRA,
- o Puchar Prezesa OIA w Olsztynie,
- statuetka dla najlepszego Sternika (Skipera) regat.

Dodatkowo przydzielamy inne nagrody takie jak:
- najlepszy nawigator regat,
- najmłodszy uczestnik regat,
- nagrodę Fair Play.

Okolicznościowe wyróżnienia dla najbardziej farmaceutycznej załogi, dla najbardziej roztańczonej załogi.

W tym roku dopuszczamy do rywalizacji poza klasyfikacją główną załogi firm farmaceutycznych, którzy będą sklasyfikowani w swojej kategorii. Uczestnictwa załóg firm farmaceutycznych w regatach zostały określone w regulaminie regat na zasadach określonych przez organizatora.

Koszty pobytu pokrywa każdy uczestnik osobiście. Zachęcamy Izby Aptekarskie do wspracia pobytu swoich żeglarzy w czasie regat (np. w sprawie czarteru jachtu, czy dofinansowania pobytu).

Dodatkową atrakcją w tym roku będzie specjalny wyścig zaproszonych załóg żeglarskich z innych zawodów zaufania publicznego, którzy również żeglują.

Zapraszamy do udziału w regatach wszystkich żeglarzy, aptekarzy i sympatyków żeglarstwa oraz sympatyków aptekarstwa. Zapraszamy do wspólnej zabawy i śpiewania szant.

Dla kibiców i sympatyków zostanie zosrganizowany specjalny statek, aby umożliwić Państwu obserwację regat z bliskiej odległości.

Szczegółowe koszty pobytu uczestników ogłosimy na stronie internetowej naszej izby oraz w załączniku do korespondencji.

Prezes OIA Olsztyn
Komandor K.Ż. Aptekarz

PARTNERZY

SPONSORZY

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.