Aktualności

V Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy/

2016-06-02

>>>Plakat<<<
>>>Regulamin<<<
>>>Instrukcja Żeglugi - MP Aptekarzy<<<

Okręgowa Izba Aptekarska w Olsztynie organizuje w dniach 2 - 4 września 2016 r. V Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy. Regaty odbędą się w hotelu „Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA” w malowniczym zakątku nad jeziorem Bełdany niedaleko Rucianego-Nidy, Piaski 5.

Organizatorem technicznym wspomagającym Okręgową Izbą Aptekarska w Olsztynie jest firma FORSAIL. Przewidujemy start ponad 30 jachtów.

Zapraszamy wszystkie okręgowe izby aptekarskie do wystawienia swoich załóg. Obsada jachtów od 4 do 6 osób. Na każdym jachcie wymagana obecność co najmniej 2 aptekarzy. Jeden z tych aptekarzy musi posiadać uprawnienia (patent żeglarski).

Startujemy i walczymy w trzech kategoriach:
- o puchar Prezesa NRA,
- o puchar Prezesa OIA w Olsztynie
- statuetkę najlepszego Sternika (Skipera) regat.

Dodatkowo przydzielamy inne nagrody okolicznościowe. W tym roku dopuszczamy poza klasyfikacją główną do rywalizacji również załogi firm farmaceutycznych, które będą sklasyfikowani w swojej kategorii. Uczestnictwo załóg farmaceutycznych jak i firm farmaceutycznych zostały określone w regulaminie regat na zasadach określonych przez organizatora.

Koszty pobytu pokrywa każdy uczestnik osobiście. Zachęcamy Izby Aptekarskie do wsparcia pobytu swoich żeglarzy w czasie regat (np.: w sprawie czarteru jachtów, czy dofinansowania pobytu). Koszty uczestnictwa będą zbliżone do kosztów zeszłorocznych.

Zapraszamy do udziału w regatach wszystkich żeglarzy aptekarzy i sympatyków żeglarstwa oraz sympatyków aptekarstwa. Zapraszamy do wspólnej zabawy i śpiewania szant. Dla kibiców i sympatyków zostanie zorganizowany specjalny statek, aby umożliwić Państwu obserwację regat z bliskiej odległości.

Regulamin Regat, Deklaracje uczestnictwa, Opcje kosztów pobytu oraz Program zostaną niebawem umieszczone na stronach internetowych Okręgowej Izby Aptekarskiej w Olsztynie (www.olsztyn.oia.org.pl) oraz KLUBU ŻEGLARSKIEGO „APTEKARZ” (www.kzaptekarz.pl).


Prezes  ORA OIA  Olsztyn
Komandor K.Ż. Aptekarz
Roman Jan Grzechnik

PARTNERZY

SPONSORZY

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.