Aktualności

Regaty Aptekarzy 2017/

2017-07-07

REGULAMIN
KOSZTY
PROGRAM
DEKLARACJA UCZESTNICTWA

Okręgowa Izba Aptekarska w Olsztynie ma przyjemność zaprosić Państwa w dniach 07.09-09.09.2017 na VI Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy.

Regaty odbędą się, w Ośrodku Wypoczynkowym Łabędzi Ostrów w Pięknej Górze koło Giżycka, nad malowniczym jeziorem Kisajno. Przewidujemy start ponad 30 jachtów.

Gorąco zachęcamy wszystkie Okręgowe Izby Aptekarskie do wystawienia swoich załóg. Każdy jacht powinien posiadać obsadę w liczbie od 4 do 6 osób, dodatkowo na każdym jachcie wymagana jest obecność co najmniej 2 aptekarzy, jeden z tych aptekarzy musi posiadać uprawnienia (patent żeglarski).

Startujemy i walczymy  w trzech kategoriach:

  • o puchar Prezesa NRA,
  • o puchar Prezesa OIA w Olsztynie
  • statuetkę najlepszego Sternika ( Skipera ) regat.

Dodatkowo przydzielamy inne nagrody takie jak

  • najlepszego nawigatora regat.
  • najmłodszego uczestnika regat.
  • oraz oczywiście nagrodę Fair Play.

Przewidujemy również okolicznościowe wyróżnienia:

  • dla najbardziej farmaceutycznej załogi,
  • dla najbardziej roztańczonej załogi.

W tym roku dopuszczamy do rywalizacji poza klasyfikacją główną załogi firm farmaceutycznych oraz studentów farmacji. Załogi te będą sklasyfikowane w swojej kategorii Uczestnictwa załóg firm farmaceutycznych oraz studentów farmacji w regatach zostały określone w regulaminie regat na zasadach określonych przez organizatora.

Koszty pobytu pokrywa każdy uczestnik indywidualnie. Zachęcamy wszystkie Izby Aptekarskie do wsparcia pobytu swoich  żeglarzy w czasie regat (np.: w sprawie czarteru jachtów )

W tym roku dodatkową atrakcją, a zarazem szkoleniem będą pokazy ratownictwa wodnego.

Zapraszamy do udziału w regatach wszystkich żeglarzy aptekarzy, sympatyków żeglarstwa oraz sympatyków aptekarstwa.  Zapraszamy do wspólnej zabawy i śpiewania szant do białego rana.

Dla kibiców i sympatyków zostanie zorganizowany specjalny statek aby umożliwić Państwu obserwację regat z bliskiej odległości. Szczegółowe koszty pobytu uczestników zostaną opublikowane na stronie internetowej naszej izby oraz na stronie naszego Klubu Żeglarskiego " APTEKARZ ".

Prezes OIA Olsztyn
Komandor K.Ż.
Aptekarz  Roman Jan Grzechnik

PARTNERZY

SPONSORZY

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.